Pre návštevníkov

Pre návštevníkov

Zmeň svoje sny na skutočnosť

 • Máš v hlave kopu nápadov, no stále nevieš, čo presne chceš robiť v budúcnosti?
 • Stále hľadáš ten pravý odbor, ktorý by ťa bavil, a s ktorým by si sa mohol zároveň uplatniť po skončení štúdia?
 • Alebo už vieš, čo chceš, no potrebuješ viac informácií?

Poradenské služby na StudyFeste:

 • Application InfoPoint: všetko, čo potrebuješ vedieť k prihláške na VŠ v zahraničí
 • Personal Statement InfoPoint: britský lektor ti poradí, ako napísať najlepší motivačný list
 • HighSchool InfoPoint: informácie o stredoškolských programoch v 17 krajinách

Nezáleží na tom, ako si predstavuješ svoju budúcnosť, studyfest je miesto, kde stretneš tých správnych ľudí a získaš nové kontakty.

Využi možnosti, ktoré čakajú len na teba!

Chceš získať voľnú vstupenku na podujatie v Bratislave alebo v Košiciach?
​Klikni sem!

Skúsenosti slovenských študentov

 • Prostredníctvom agentúry InterStudy som odišiel do Londýna a začal svoje bakalárske štúdium. Vďaka štúdiu v zahraničí sa mi v nasledujúcom roku podarilo dostať na jednu z najprestížnejších škôl na svete, London Business School, kde som vyštudoval Masters in Management. Odísť študovať do zahraničia bolo určite výborné rozhodnutie.

  Filip (Business Management, Middlesex University)
 • Študovala som na Southampton Solent University odbor Tourism Management with Cruise and Travel Operations. Po skončení štúdia som sa vrátila na Slovensko, VŠ v Anglicku bola skvelá skúsenosť a nikdy som neľutovala, že som sa rozhodla študovať práve tam. Počas štúdia som získala neoceniteľné skúsenosti s prácou v cestovnom ruchu, vždy som však chcela niečo dokázať sama a pevne verím, že sa so svojou firmou presadím na trhu a budem úspešná :)

  Zuzana (Tourism Management with Cruise and Travel Operation, Southampton Solent University)
 • Vďaka InterStudy som sa dostal na vysokú školu vo Veľkej Británii hneď po skončení gymnázia. Na University of Bedfordshire, severne od Londýna, som tri roky študoval informatiku a robotiku. Na magisterské štúdium som sa potom prihlásil v Škótsku na University of Edinburgh. Tu sa mi naskytla príležitosť pokračovať v štúdiu ako PhD na jednej z popredných univerzít vo svete a pracovať na výskume v oblasti robotiky na národných a európskych projektoch.

  Vladimír (Computer Science and Robotics, University of Bedfordshire)
 • Ja som absolvent University of Bedfordshire (pôvodne University of Luton) v Lutone, UK. Študoval som tam 4 roky, 3 roky B.A. a rok M.A. Po skončení som sa chcel vrátiť na Slovensko, s tým, že titul zo zahraničnej univerzity mi určite uľahčí hľadanie práce, ak už nie v tom mojom konkrétnom odbore, tak aspoň v nejakom inom, keďže na Slovensku je každý rád za hocijakú pozíciu.

  Richard (Intercultural communication, University of Bedfordshire)
 • Volám sa Marcel a s vašou pomocou som sa dostal na Middlesex University v Londýne. Škola bola perfektná, veľmi multikultúrna, a o to zaujímavejšia. Vrelo odporúčam vyskúšať štúdium v zahraničí, otvoria sa Vám dvere do celého sveta. Ďakujem Vám InterStudy, naozaj ste mi pomohli zmeniť svoj život.

  Marcel (Sport and Exercise Science, Middlesex University London)
 • Cambridge je mesto, ktoré dýcha históriou na každom rohu. Vďaka University of Cambridge je mesto známe mnohými významnými udalosťami ako objavenie DNA, Newtonov zákon príťažlivosti alebo založenie pravidiel futbalu. Pamätníky spolu s 31 budovami Univerzity sú hlavnou doménou mesta. Človeku to dáva motiváciu študovať. Anglia Ruskin University, kde študujem, je moderná škola s veľmi moderným vybavením. S výučbou som nadmieru spokojná. Prístup vyučujúcich je neporovnateľný s tým na Slovensku, čo dáva tiež študentom motiváciu prekonať sám seba a dať výborné výsledky. V každom prípade by som si ale Anglia Ruskin University a ubytovanie na internáte (v campuse) vybrala ešte raz. Ďakujem,

  Barbora (Intercultural Communication, Anglia Ruskin University)
 • Osobne som v Dánsku veľmi spokojná, nič mi tu nechýba. Každý deň spoznávam nových ľudí skoro z celého sveta, čo mi rozširuje obzory. Spočiatku som sa bála či to zvládnem jazykovo a či sa tu adaptujem, avšak všetko išlo ruka v ruke, stačí len odhodlanie, motivácia a schopnosť prispôsobovať sa. Metódy výučby sa úplne odlišujú, poskytujú rozsiahlejšie možnosti na rozvoj osobnosti a zameriavajú sa na prax. V škole máme taktiež neobmedzený prístup k internetu a tlačiarni. Život nepozostáva iba zo študovania, ale aj zo zábavy, a práve preto IBA organizuje rôzne akcie pre študentov. Takže neváhajte a chyťte sa svojej životnej šance. Možno vy budete tí, ktorých budem stretávať nasledujúci semester.

  Barbora (AP Financial Management, International Business Academy)

 

Dátum:
Október 19, 2019 | Bratislava

Otváracie hodiny:
9:00 – 15:00

Miesto konania:
Crowne Plaza
Hodžovo nám. 2
816 25 Bratislava

 

Dátum:
Október 20, 2019 | Košice

Otváracie hodiny:
9:30 – 15:30

Miesto konania:
Hotel Yasmin****
Tyršovo nábrežie 1
040 01 Košice

 

Študenti
Voľnú vstupenku získaš po vyplnení formulára, ktorý je dostupný vyššie.

Vstupné na mieste, bez online vstupenky:
Dospelý 3 €
Študent 2 €
Skupina 1 €
Pod záštitou
InterStudy.sk

Informačné centrum pre štúdium v zahraničí od roku 1998

Partneri
University of Westminister logo De Montfort University logo Canterbury Christ Church University logo Middlesex University London logo University of Essex logo Coventry University logo Saxion University of Applied Sciences logo VIA University College logo Hanze University of Applied Sciences logo Bexhill 6th Form College Pembina Trails International Student Program Brockenhurst College Gulf Islands International Program (School District 64) UCN professionshøjskolen did deutsch-institut The Hague University of Applied Sciences International Student Exchange University of Sunderland InterStudy.sk